Dom w Osłoninie z panoramicznym widokiem na morze

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 780 000 PLN , Pow. 231,20 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
231,20 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Osłonino , Piękne Widoki
Rok budowy:
2013
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
568199
Powierzchnia działki:
836 m2
Cena za m2:
7 699 PLN
Oaza spokoju w Osłoninie - dom jednorodzinny z widokiem na morze oraz rezerwat przyrody.


Okolica umożliwiająca uprawianie wielu sportów - w zasięgu wzroku ścieżki rowerowe, trasy do wędrówek czy nordic walking oraz zatoka - do kitesurfing'u i windsufring'u.

Niewielka odległość do Gdyni - 23 km, Pucka - 12 km, do morza - 1 km

Budynek mieszkalny usytuowany na działce nachylonej w stronę morza - dzięki czemu z tarasu oraz z sypialni na poddaszu jest panoramiczny widok na morze. Przy jego budowie umiejętnie wykorzystano konfigurację terenu - wejście do budynku od strony elewacji frontowej poprzez dobudowany wiatrołap - po schodach z poziomu terenu, wjazd do garażu mieszczącego się w przyziemiu od frontu z poziomu terenu, ogród usytuowany w tylnej części działki. Wąski pas terenu w północno - wschodniej cześć działki stanowi skarpę (idealne warunki - na przykładzie sąsiada - do zainstalowania paneli fotowoltaicznych). Ogrzewanie budynku oraz ciepłą wodę zapewnia pompa ciepła (zainstalowana w zeszłym roku).

W budynku znajduje się 5 pokoi - trzy na parterze, dwa na poddaszu oraz dodatkowo pokój rekreacyjny w przyziemiu (piwnicy). 

Większą część parteru zajmuje pokój dzienny z jadalnią (pow. 30,1 m2) z kominkiem oraz wyjściem na taras. Z salonem połączona jest jasna kuchnia (pow. 7 m2). Pozostałymi pomieszczeniami na parterze są dwa pokoje z wyjściem do ogrodu (pow. 14,0 m2 i 10,8 m2), łazienka z prysznicem (3,9 m2) oraz klatka schodowa (pow. 6,0 m2).

Na poddaszu znajdują się dwa pokoje - główna sypialnia (pow. 31,1 m2) z panoramicznym widokiem na morze oraz sypialnia (pow. 26,4 m2) z widokiem na ogród oraz łazienka z wanną (pow. 6,5 m2).

W przyziemiu/piwnicy mieszczą się: pokój rekreacyjny, pralnia, kotłownia oraz dwustanowiskowy garaż (pow. 28,8 m2).

Od strony ogrodu przy wyjściu z pokoi znajduje się osłonięta pergola tarasowa z częścią wypoczynkową oraz częścią jadalnianą.

W ogrodzie wydzielono i ogrodzono część terenu, gdzie urządzono plac zabaw dla dzieci.

Budynek wybudowany z bardzo dobrej jakości materiałów budowlanych - elementy wykończeniowe wysokiej jakości - z dbałością o każdy szczegół - dzięki czemu osiągnięto wysokiej jakości harmonijnie urządzoną całość.

Nieruchomość z potencjałem w przepięknym miejscu - zapraszam na prezentację!


Doradcy ONYX HOME zapewniają kompleksową obsługę na każdym etapie transakcji.


  • Gwarantujemy bezpieczeństwo i oszczędność czasu dla wszystkich naszych klientów.

  • Nasi partnerzy zapewnią Ci najlepszą obsługę z zakresu doradztwa finansowego.

  • Współpracujące notariaty zaproponują Ci preferencyjną stawkę podczas finalizacji umowy.


Transakcja realizowane są pod nadzorem licencjonowanego pośrednika, dodatkowo ubezpieczeni jesteśmy na podstawie polisy OC pośrednika w obrocie nieruchomościami.


Nieprawidłowy adres E-mail