Kobylnica, działka z funkcją usługową, objęta MPZP

Działka (Usługowa) na sprzedaż
867 000,00 PLN , Pow. 5 100 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
5 100 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kobylnica , Jana Kilińskiego
Numer oferty:
306188
Cena za m2:
170,00 PLN
OFERTA SPRZEDAŻY DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE ONYX HOME !

Przedmiotem sprzedaży jest działka pod budownictwo usługowo-mieszkaniowe, położona w Kobylnicy przy ul. Jana Kilińskiego. Nieruchomość usytuowana frontem do drogi asfaltowej, sąsiaduje z zabudowaną działką.

Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (teren 7 UM Gmina Kobylnica). Przygotowana do zaprojektowania zamierzania budowlanego.

Parametry zabudowy określone planem:

  • teren zabudowy usługowo-mieszkaniowej,
  • intensywność zabudowy: minimalna - 0,1 maksymalna, maksymalna - 0,8,
  • powierzchnia zabudowy: do 40 %,
  • powierzchnia biologicznie czynna: nie mniej niż 40%,
  • ilość kondygnacji nadziemnych - do 2,
  • kąt nachylenia połaci dachowych - do 55°,
  • minimalna powierzchnia działki - 900 m2,
  • możliwość łączenia funkcji w planowanej inwestycji,
Działka posiada pełne uzbrojenie przy granicy, teren płaski, łagodnie opadający w kierunku ulicy Kilińskiego. W przeszłości charakter ziemi typowo rolniczy (klasa gruntu RIIIa). Kształt mocno wydłużonego prostokąta o wymiarach około 28 x 185 m. Brak stanowisk archeologicznych, częściowo wykarczowana (zgoda na wycinkę pozostałych drzew).

Cena: 867 000 zł.

Lokalizacja: Kobylnica ul. Kilińskiego, z dojazdem od strony ulic Kolejowej, od strony Słupska od ulicy Poznańskiego i Grottgera. Działka położona na terenach z nowo powstająca zabudową mieszkaniową (bliźniaczą i szeregową), blisko centrum Handlowego Jantar.

Oferta dedykowana deweloperom szukających gruntu pod nowe inwestycje, firmom szukającym działki o odpowiedniej powierzchni z dopuszczalną funkcją usługową. Zapraszamy również osoby szukające nieruchomości do ulokowania kapitału (wzrost wartości w perspektywie lat).